Remnant 2’de Handler Klası Birlikte Sempatik Bir Reçete Arkadaşıyla Geliyor


“Best Friends” fragmanına bakış atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik olmaz, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra kumar severlerle buluşacak. Bunun karınin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler klasından geldi, beraberinde ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” serlığıyla paylaşılan fragmanımızda, duygusal bir müzik eşliğinde Burada oyun süresince karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir baziçe deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda nite bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi bağırsakin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında temsil severlerle buluştıynet hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir katakulli olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonra baştan sona omuz omuza göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *